Konferencijų centras

„Quadrum“ konferencijų centre yra viskas, kad jūsų renginys vyktų sklandžiai. Tai – patogi lokacija, vidinis kiemas, restoranai, didelė automobilių stovėjimo aikštelė, holas ir, žinoma, jūsų poreikius atitinkančios konferencijų salės. Didžioji salė „Aalto“ išsiskiria modernumu, naujausiomis technologijomis ir paprastu valdymu, o mūsų susitikimų kambarių pranašumas – inovatyvi „ClickShare" sistema. Jūsų paslaugoms – 3 salės ir 2 susitikimų kambariai

AALTO/GAUDI

Mūsų didžiojoje salėje telpa iki 150 dalyvių. Salė lengvai transformuojama į dvi mažesnes – 50 vietų ir 76 vietos. Abi turi po atskirą įėjimą ir vaizdo konferencijų sistemą.

Vienu metu įmanoma komunikacija su keliais nutolusiais taškais. Sumontuoti aukštos raiškos Full HD projektoriai, į kuriuos vaizdą galima perduoti iš šešių skirtingų vietų, o vaizdą iš projektorių ekranų galima transliuoti į hole esantį monitorių. Kiekvienai salei priskirti keturi mikrofonai (mikrofonų skaičių galima keisti).

Naudojantis planšetiniu kompiuteriu arba šalia ekranų įrengtu stacionariu pultu, sistemą patogu valdyti – pradedant garso reguliavimu ir baigiant apšvietimu.

GEHRY/GROPIUS

10 vietų susitikimų kambariuose sumontuota vaizdo konferencijų įranga su belaide vaizdo perdavimo sistema ClickShare. Tai itin paprastas ir patogus dalijimosi prezentacine medžiaga būdas, kai vienu metu monitoriuje rodomas vaizdas iš keturių skirtingų kompiuterių.

Abiejuose kambariuose yra keturi siųstuvai – prijungę juos prie kompiuterių, vaizdą ekrane keisite tiesiog spustelėję mygtuką. O visos salės įrangą patogiai valdysite naudodamiesi planšetiniu kompiuteriu.

„Quadrum“ konferencijų centre jums siūlomas platus papildomų paslaugų spektras:

  • „Quadrum“ restoranai teikia maitinimo paslaugas – nuo kavos pertraukėlių iki pietų ir vyno taurės. 
  • Jaukiame vidiniame kieme šiltuoju sezonu galėsite ne tik atsipalaiduoti pertraukėlės metu, bet ir surengti vakarėlį su muzika, jei tik panorėsite. 
  • Pertraukėles tarp darbinių sesijų galėsite praleisti erdviame konferencijų centro hole ir kitose poilsio zonose. 
  • Erdvi požeminė automobilių stovėjimo aikštelė išspręs visas automobilių statymo problemas.

„Quadrum“ konferencijų salių stalus išdėstyti galima „Teatro", „U formos", „Klasės", „Posėdžių" bei „Grupės" variacijomis.

SUSISIEKITE

Konferencijų salių nuoma
+370 609 01074

conference@quadrum.ltĮ viršų
Atsisiųsti PDF
4 aukštas

Laisvi plotai

SUSISIEKITE

Tony Bishop

Į viršų